Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • slider bon turystyczny
    Ustawa o Bonie Turystycznym wchodzi w życie


Chodźmy na spacer! – podsumowanie

chodzmy na spacer

Między  19 stycznia a 24 lutego, a więc w całym okresie zimowej przerwy szkolnej rozłożonej pomiędzy województwa, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zorganizowała 10 tematycznych spotkań przeznaczonym rodzinom z dziećmi. Każde spotkanie rozpoczynało się godzinnym spacerem z przewodnikiem, a kończyło na zwiedzaniu jednego z gdańskich obiektów. Każdy spacer kończył się małym quizem, w którym najlepsze odpowiedzi zdobywały gdańskie upominki.

Zainteresowanie spacerami było bardzo duże, dzięki czemu ilość wolnych miejsc kurczyła się z każdym dniem, a wyczerpała jeszcze przed rozpoczęciem samych ferii! Serdecznie dziękujemy wszystkim wytrwałym spacerowiczom, którzy dzielnie maszerowali z nami przez miasto czasem w śniegu, a czasem w promieniach słońca. W akcji ostatecznie wzięło udział 270 osób. Tych, którzy się tym razem nie załapali serdecznie zapraszamy do śledzenia na Facebooku profilu pomorskie.travel, gdzie będziemy na bieżąco informować o nowych wydarzeniach.

Szczególne podziękowania należą się też partnerom akcji: Hevelianum, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Gdańska, Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, Narodowe Muzeum Morskie, Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej, Morskiej Fundacji Historycznej oraz Nadbałtyckiemu Centrum Kultury.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna