Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Brytyjski przewodnik po Trójmieście – wizyta studyjna The Independent

Wizyta Independent w Trójmieście

 

Rynek brytyjski należy do rynków priorytetowych na których PROT prowadzi intensywne działania promocyjne. Do udziału w wizytach studyjnych zapraszani są przedstawiciele wpływowych mediów o szerokich zasięgach.

The Independent, brytyjski dziennik internetowy, zanotował w 2017 roku 93.9 milionów wejść na stronę. Czyni go to jedną z najbardziej poczytnych cyfrowych gazet w Wielkiej Brytanii.

Na zaproszenie PROT Gdańsk, Sopot i Gdynię odwiedzi brytyjski dziennikarz Ronan O’Shea.

Przygotowany przez niego artykuł zostanie opublikowany na stronie  The Independent, w części skierowanej do czytelników zainteresowanych podróżami.

W czasie swojego pobytu, w dniach od 12 do 14 kwietnia, gość odwiedzi Główne Miasto w Gdańsku, zwiedzi wystawy prezentowane w Europejskim Centrum Solidarności i Muzeum Bursztynu, pospaceruje po Sopocie oraz zobaczy modernistyczne zabytki Gdyni a całość wzbogacą spacery połączone z poznawaniem lokalnych, trójmiejskich smaków.

Artykuł o Trójmieście opublikowany zostanie w formie interaktywnego przewodnika z najważniejszymi praktycznymi informacjami o mieście: co zobaczyć, gdzie spróbować lokalnego jedzenia, jak podróżować po mieście.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna