Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Bałtyckie Forum Turystyczne 2023 w Tallinie już 11 października!

BSTF2023 PROT TOP

Zapraszamy na 15te Bałtyckie Forum Turystyczne organizowane przez Koordynatorów Obszaru Tematycznego Turystyka w Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego. Najważniejsze spotkanie dla turystycznych interesariuszy związanych ze współpracą bałtycką odbędzie się w tym roku w Tallinie, w Estonii w dniu 11 października. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, jako koordynator Obszaru i współorganizator wydarzenia z Regionem Oulu w Finlandii, zaprasza do udziału w całodniowym, bezpłatnym wydarzeniu pełnym inspirujących wykładów, warsztatów i okazji do networkingu. Zapraszamy przedstawicieli miast i regionów, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, reprezentantów uczelni, podmioty wdrażające projekty Interreg związane z turystyką, NGOs i oraz przedstawicieli MŚP działających w obszarze turystyki. W tym roku nasze Forum odbywa się pod hasem ” W kierunku zielonej i zrównoważonej turystyki w Regionie Morza Bałtyckiego”.

Wszelkie informacje nt. programu spotkania, miejsca wydarzenia oraz link do rejestracji znajdują się tutaj: Baltic Sea Tourism Forum 2023

Ważne: Forum odbywa się w całości w jęz. angielskim. Udział w Forum jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja, która zostanie potwierdzona przez organizatorów, ilość miejsc ograniczona. Uczestnicy sami organizują swoją podróż i zakwaterowanie w Tallinie.

Pobierz program wydarzenia (PDF) > link

 

 W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem OT Turystyka w SUE RMB – p. Magdą Leszczyna-Rzucidło; m.rzucidlo@prot.gda.pl lub 0048 730 800 832. 

BSTF2023 save the date PL
Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna