Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Zaproszenie na webinar o turystyce rowerowej w regionie Morza Bałtyckiego

Zaproszenie na webinar o turystyce rowerowej. Baltic Biking UPGRADE i Bike Across Baltic

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna działająca jako Koordynator Obszaru TURYSTYKA w Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego wraz z projektami Interreg: Baltic Biking UPGRADE i Bike Across Baltic, zapraszają na webinar dotyczący turystyki rowerowej w regionie Morza Bałtyckiego : „Cycling tourism in the Baltic Sea Region”, który odbędzie się w dniu 26 marca, w godzinach 10.00-11.30. Webinar odbędzie się w języku angielskim.

🔗 Zarejestruj się teraz

Nasz zespół renomowanych ekspertów i praktyków zabierze Cię na wirtualną trasę przez urokliwe, bałtyckie szlaki EuroVelo, odkrywając sekrety, jak skutecznie wspierają one turystykę i umożliwiają rozwój lokalnych MŚP.

Prelegenci webinaru:

  1. Alexandra Fournier (European Cyclists’ Federation): Rozpoczynając wydarzenie, Alexandra przedstawi kompleksowy przegląd bałtyckich trasEuroVelo i ofert przyjaznych rowerzystom, odkrywając ich potencjał dla rozwoju turystyki.
  2. Henna Palosaari (Bikeland.fi): Następnie Henna zagłębi się w kluczowy temat “Dlaczego firmy przyjazne rowerzystom mają znaczenie dla rozwoju turystyki rowerowej?” rzucając światło na symbiotyczną relację między przyjaznymi rowerzystom firmami a rozwijającym się przemysłem turystycznym.
  3. Birger Kjærbye (Onewaybiketours): Przechodząc do praktyki, Birger podzieli się spostrzeżeniami na temat “Jak transgraniczny wynajem rowerów może pomóc w pełnym wykorzystaniu potencjału tras EuroVelo”, zainspiruje nas praktycznymi sukcesami w Danii m.in. kawiarnią dla cyklistów https://cafeparforce.dk/ i przedstawi nam konkretne przykłady rozwoju usług przyjaznych rowerzystom.

Dlaczego Warto Wziąć Udział?

Networking: Połącz się z koordynatorami, liderami projektów i entuzjastami rowerowymi z regionów bałtyckich.

Inspiracja: Pozyskaj wgląd i inspirację z sukcesów, które kształtują krajobraz turystyki rowerowej w Regionie Morza Bałtyckiego.

Sesja Q&A: Masz pytania? Bezpośrednio włącz się w dyskusję z naszymi ekspertami podczas sesji pytań i odpowiedzi na żywo.

📆 SAVE THE DATE: 26 marca 2024 🕙 Godzina: 10:00 CET

🔗 Rejestracja zakończona!

Do zobaczenia na wirtualnej trasie rowerowej! 🚴‍

AKTUALIZACJA!

Dziękujemy za liczną obecność! Wszystkich tych, którzy chcą wrócić do spotkania oraz tych, którzy nie mogli w nim uczestniczyć zapraszamy do obejrzenia zapisu online:

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna