Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


Zaangażowanie PROT w czasie EURO UEFA 2012

   Mistrzostwa EURO UEFA 2012 to intensywny czas nie tylko dla miast gospodarzy, organizatorów meczy czy branży turystycznej, ale również innych środowisk.

   PROT zaangażowany jest w działalność strefy medialnej zlokalizowanej na Targu Węglowym w Gdańsku. Specjalne stoisko regionalne pozwala na wyeksponowanie walorów turystycznych całego województwa, jak i zwrócenie uwagi na obiekty i atrakcje z których mogą skorzystać kibice w czasie swojego pobytu w Gdańsku. Dodatkowo obecność pracownika PROT w czasie konferencji prasowych pozwala na bezpośredni kontakt z dziennikarzami, a specjalnie przygotowane materiały prasowe wykorzystywane są przy relacjach z mistrzostw.

   Również godziny pracy Pomorskiego Centrum Informacji Turystycznej zostały wydłużone i na bieżąco dostosowywane są do realnych potrzeb. Obsługa turystów odbywa się aż w 7 językach, co pozytywnie odbierane jest przez zagranicznych kibiców. Stały kontakt ze ze sztabem organizacyjnym pozwala na bieżącą aktualizację informacji o dostępnej bazie noclegowej, co stanowi duże ułatwienie dla kibiców poszukujących zakwaterowania.

   Także we współpracy z PKP Intercity na dworcu Głównym w Gdańsku pracownicy PROT i GOT obsługują tzw. „help desk”. Poza informacją turystyczną pomagają turystom swobodnie przemieszczać się w obrębie trójmiasta, a także służą pomocą we wszelkich problemowych kwestiach.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna