Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


Wizyta studyjna Midlands Newsquest

Midlands Newsquest na strone

 

Zabytki architektury i interaktywne ekspozycje muzealne, przepiękne krajobrazy, oferta spa oraz wysokiej jakości kulinaria – bogactwo ofert Pomorskiego zrobiło ogromne wrażenie na dziennikarzu Midlands Newsquest.

Podczas wizyty studyjnej w lipcu 2017 dziennikarz odwiedził Sopot, Gdańsk i Gdynię oraz Malbork. W programie znalazły się największe atrakcje miast, począwszy od pereł architektury i sztuki, przez zabytki techniki i muzea, na swobodnym wypoczynku, życiu nocnym i  relaksie w spa kończąc. W opublikowanych materiałach autor zachęca brytyjskich czytelników do dowiedzenia Gdańska jako atrakcyjnej destynacji , podkreślając mnogość bezpośrednich połączeń lotniczych łączących Gdańsk z portami w Wielkiej Brytanii oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Wydawnictwo opublikowało artykuły dotyczące Pomorskiego w wersji on-line sześciu wydawanych przez siebie dzienników : Stourbridge News, Halesowen News, Dudley News, Bromsgrove Advertiser, Redditch Advertiser oraz Kidderminster Shuttle. Portale te notują ponad 800 000 unikalnych użytkowników miesięcznie i 2 miliony wejść na strony miesięcznie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna