Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


Wizyta studyjna blogerki lifestylowej z Norwegii

IMG 9310 2

W dniach 03 – 09.04.2021 region pomorski eksploruje Jeanette Mysen Wilhelmsen, autorska lifestylowego bloga www.reiseperler.com. Wizyta ma na celu promocję oferty premium Pomorskiego na rynku norweskim.

Blog co miesiąc odnotowuje około 1 000 unikalnych użytkowników, blogerka aktywnie prowadzi również kanały social mediowe: instagram 10,2 tys. odwiedzających, fb 6,6 tys. followersów.

W 65 % odbiorcami bloga są osoby mieszkające w Norwegii, pozostała część to czytelnicy europejscy.  W 70% przekaz bloga trafia do kobiet w przedziale wiekowym  35 +.

Główna tematyka bloga dotyczy: podróży, kulinariów oraz lifestylu. Głównym celem wizyty jest prezentacja regionu pomorskiego jako destynacji kulinarnej i lifestylowej. Wizyta jest doskonałą okazją do prezentacji oferty prestige, w tym restauracji, które wyróżniają się jakościową kuchnią regionu pomorskiego oraz obiektów spa i ich oferty.

Działanie jest szczególnie ważne z uwagi na popularność blogosfery, która wciąż rośnie w siłę i jest jednym z najefektywniejszych narzędzi promocyjnych. Blogerzy stają się liderami opinii, wpływają na trendy i docierając tym samym do szerokiego grona odbiorców. 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna