Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • krytyka kulinarna slider 1
    Przewodnik Krytyki Kulinarnej po Pomorskim już dostępny


Wizyta agentów Nekery

grupa nekera

Aż 30 agentów polskich biur podróży w dniach 4-6 września odkrywało miejską ofertę turystyczną Gdańska Gdyni i Sopotu.

Uczestnikami tej pierwszej, po długiej przerwie wizyty studyjnej, byli właściciele i pracownicy biur, które z powodzeniem współpracują z tour operatorem NEKERA. Jako prężnie działające i reagujące na zmiany na rynku turystycznym biuro, NEKERA intensyfikuje działania skupione na  sprzedaży oferty krajowej z własnym dojazdem.

Oferta turystyczna Gdańska, Sopotu i Gdyni idealnie wpisuje się w ten nurt i z dużą przyjemnością prezentowaliśmy gościom zarówno trójmiejską bazę noclegową, propozycje gastronomii jak i atrakcje turystyczne.

Podczas pobytu, goście skupili się na wizytach w obiektach noclegowych poznali też uroki Gdańska w trakcie spaceru z przewodnikiem, odwiedzili Sopot i Gdynię. Jako organizatorom wizyty zależało nam,  aby goście jak najlepiej poznali możliwości organizacji czasu wolnego oraz infrastruktury. I choć nie było czasu aby zaprezentować cały katalog możliwości, mamy nadzieję, że to osobiste doświadczenie  zaowocuje w przyszłości efektywną sprzedażą wyjazdów do Trójmiasta.

Współorganizatorami wizyty biura NEKERA była Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Sopocka Organizacja Turystyczna – dziękujemy za udział w projekcie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna