Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Turystyczne Oskary rozdane

top1

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła tegorocznych laureatów na Najlepszy Produkt Turystyczny. Podczas wyjątkowej gali przyznano tytuły dla wyjątkowych atrakcji, imprez i szlaków turystycznych. Z radością informujemy, że w gronie 10 nagrodzonych znalazł się Festiwal Szekspirowski, który od wielu lat jest wyjątkowym wydarzeniem na kulturalnej mapie Europy.

Organizatorzy konkursu docenili międzynarodową skalę imprezy, jej rozwój oraz atrakcyjny program, który na stałe wpisał się w wakacyjne plany turystów. Dużym sukcesem innej instytucji kultury z regionu pomorskiego jest obecność Muzeum II Wojny Światowej w finałowej trójce produktów, ubiegających się o tytuł Złotego Certyfikatu, wyjątkowego wyróżnienia dla certyfikowanych produktów najlepiej rozwijających swój potencjał turystyczny. Pomorska ROT odebrała również podziękowania za zaangażowanie w realizację poszczególnych etapów konkursu, w którym od 20 lat aktywnie promujemy najlepsze produkty turystyczne województwa pomorskiego.

Gala POT była również okazją do wręczenia szczególnej nagrody – Orzeł Turystyki „Rzeczpospolitej”, jaką kapituła, przyznaje menadżerom wyznaczającym wysokie standardy w działalności zawodowej. Ogromnie cieszy nas fakt, przyznania tegorocznej nagrody Prezes Pomorskiej ROT Pani Marcie Chełkowskiej.

Gratulujemy nagrodzonym! Relacja z gali dostępna jest tutaj, zachęcamy również do odkrywania wszystkich produktów turystycznych, które przez ostatnie 20 lat otrzymały to zaszczytne wyróżnienie https://certyfikaty.polska.travel/

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna