Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

turystyczne mistrzostwa blogerów

 

W lipcu rozpoczęły się organizowane przez Polską Organizację Turystyczną pierwsze polskie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Celem akcji jest promocja szesnastu regionów kraju wśród polskich użytkowników Internetu. Do rywalizacji zaproszono blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych z całego kraju.

W ramach otwartego konkursu wyłoniono 16 blogerów, z których każdy przypisany został do poszczególnego regionu Polski. W ramach Mistrzostw region pomorski odwiedzać będą blogerzy turystyczni i rodzinni Wszędobylcy wszedobylscy.com, którzy opracują materiały promocyjne i opublikują je na dedykowanej konkursowi stronie internetowej mistrzostwablogerow.polska.travel.
W dalszej części konkursu materiały ukażą się również w formie drukowanej.

Konkurs składa się z trzech etapów i potrwa do 30 września 2018. W ramach pierwszego etapu blogerzy odwiedzą przypisany im region i opublikują co najmniej dwie relacje. W etapie drugim wyłoniona zostanie finałowa ósemka uczestników a każdy z blogerów zobowiązany zostanie do przygotowania co najmniej jednej relacji z odwiedzonych miejsc. O zwycięstwie w trzecim etapie zdecydują oceny Jury oraz wyniki zasięgów osiągniętych przez content wygenerowanych materiałów. Za udział w drugim i trzecim etapie, uczestnicy otrzymają honoraria, a dla trójki Laureatów Mistrzostw przewidziane są dodatkowo nagrody pieniężne.

Tworzone przez blogerów materiały promujące regiony mają zainspirować indywidualnych turystów, organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce i osoby korzystające z mediów społecznościowych, czerpiące inspiracje podróżnicze z Internetu. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna jest partnerem Konkursu.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna