Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Targi turystyczne MATKA 2013 – Helsinki 17-20.01

targi turystyczne matka 2013 helsinki 17 2001 thumb

Styczeń to tradycyjnie miesiąc w którym organizowane są największe turystyczne targi w Finlandii.             W tegorocznej imprezie, wzięło udział blisko 1 000 wystawców z rekordowej liczby 80 krajów. Podczas czterech dni targów pojawiło się 76 000 odwiedzających, którzy w ramach polskiego stoiska narodowego mogli zapoznać się także z ofertą turystyczną województwa pomorskiego.
Niezmiennie od kilku lat najczęściej poruszane w rozmowach tematy to oferta różnorodnej bazy noclegowej, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów świadczących usługi w zakresie spa&amp.wellness, jak również miejsca dla zmotoryzowanych, poszukujących campingów i pól namiotowych. Aktywni turyści w naszym regionie najczęściej szukają pól golfowych, a seniorzy miejsc mniej popularnych, które zapewnią relaks w bliskim otoczeniu natury.
Co najbardziej cieszy to fakt, że poza trójmiastem które na tym, rynku ma już wysoką rozpoznawalność potencjalni turyści częściej dopytywali o możliwości spędzenia wolnego czasu także w innych regionach naszego województwa. Targi były również okazją do ciekawych spotkań z biurami które w swojej ofercie proponują przyjazdy do Polski w tym na Pomorze, jak również z dziennikarzami zainteresowanymi odbyciem tematycznych wizyt studyjnych.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna