Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Spotkanie włoskich touroperatorów z lokalną branżą.

spotkanie wloskich touroperatorow z lokalna branza thumb

   Na fali pozytywnego odbioru naszego regionu przez gości, którzy odwiedzili nas podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012, PROT postanowił rozszerzyć promocję regionu na rynki: włoski, hiszpański i irlandzki.

   Na początku października mieliśmy okazję gościć grupę 8 touroperatorów z dużych i znanych włoskich biur podróży. Krótka ale bardzo owocna wizyta rozpoczęła się od zwiedzania Zamku w Malborku, następnie goście zobaczyli Oliwę, Sopot i Główne Miasto w Gdańsku. W bardzo napiętym harmonogramie znaleźliśmy czas na spotkanie z lokalną branżą. W siedzibie PROT 1 października zorganizowaliśmy spotkanie przedstawicieli gdańskich biur podróży i hoteli z grupą włoską. Kameralny workshop miał na celu wymianę kontaktów biznesowych i zapoznanie się z charakterystyką włoskiego turysty.

   Touroperatorzy z Włoch byli zachwyceni naszym województwem i przyznali, że w swojej ofercie ograniczają się do południa Polski. Po wizycie postanowili wprowadzić także Trójmiasto, Malbork i okolice. Spotkanie z lokalną branżą i współpraca z PROT pomoże w stworzeniu atrakcyjnej oferty.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna