Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Slow life na Kaszubach. Study tour dla brytyjskich biur podróży

Brytyjscy touroperatorzy

Zakończyła się trzydniowa wizyta tour operatorów i  travel agentów z Wielkiej Brytanii Podczas study touru, trwającego od 10 do 13 września, goście odwiedzili Gdańsk, Sopot, Kościerzynę, Chmielno a także tereny gmin Stężycy oraz Choczewa. Program wizyty został przygotowany pod kątem profilu działalności biur podróży. Celem wizyty było zapoznanie przedstawicieli brytyjskiej branży z różnorodnymi formami wypoczynku i aktywności poza miastem..

Goście pod opieką przedstawiciela Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie, odwiedzili Pomorskie po raz pierwszy. Była to zatem szansa na prezentację potencjału naturalnego i kulturalno-historycznego regionu.  Dla niektórych przedstawicieli była to także pierwsza wizyta w Polsce.

W programie znalazły się zarówno prezentacje obiektów turystycznych i noclegowych w różnych standardach oraz kultury regionu. Goście poznali pomorskie tradycje kulinarne oraz skorzystali z różnych form aktywnego wypoczynku. Ideą programu było zaprezentowanie gościom nieznanym im do tej pory miejsc poza metropolią, w których zaznać można spokojnego wypoczynku w rytmie slow life. Zachwyt gości wzbudziły doskonałe przygotowanie pozamiejskich obiektów noclegowych oraz bogata oferta aktywności jakie dostępne są dla turystów na terenach Kaszub.

Organizacja study tourów dla przedstawicieli brytyjskiego rynku jest szansą na zwiększenie zainteresowania tour operatorów bogatą ofertą regionu i włączenie  pozamiejskich pobytów w Pomorskim do katalogów biur podróży.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna