Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Rosyjskie blogerki odkrywają Pomorskie

ROSYJSKIE BLOGERKI

W dniach 08 – 11.08.2019 r. w Pomorskim gościć będziemy rosyjskie blogerki, Janę Kovalevą i Ksenię Prokhorovą. Wizyta studyjna organizowana jest przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Sopocką Organizacją Turystyczną oraz Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie. Goście odwiedzą Gdańsk z Europejskim Centrum Solidarności i Garnizonem Kultury, Sopot z Państwową Galerią Sztuki, Gdynię z Muzeum Emigracji, Orłowo oraz Zamek w Malborku. Podczas pobytu na sopockiej plaży Panie będą miały okazję przyjrzeć się organizowanym w tym czasie Mistrzostwom Polski Katamaranów 2019. Oprawę kulinarną całej wizyty przygotują restauracje, które są partnerami projektu Pomorskie Prestige.

Jana Kovaleva, autorka trzech przewodników turystycznych, freelancer, której artykuły opublikował magazyn turystyczny ВОЯЖ, a także Marie Claire i Kinder Bazar. Turystyczna blogerka , której posty na Instagramie obserwuje ponad 100 000 osób , w 76% kobiety, głównie w młodym i średnim wieku. Jej posty czyta od 20 000 do 50 000 osób, a stories każdorazowo ok. 7000 osób. Średniotygodniowa liczba wyświetleń postów i stories utrzymuje się na poziomie ponad 650 000 . Główna tematyka to podróże, moda, fotografia i sztuka.

Ksenia Prokhorova, turystyczna i lifestylowa influencerka młodego pokolenia, której pasją są podróże i poznawanie świata zarówno jako singielka, ale również z rodziną . Jej blog na Instagramie ma ponad 250 000 subskrybentów, głównie młode kobiety w wieku od 18 do 34 lat – mieszkanki dużych rosyjskich miast, a posty czyta od 70 000 do 160 000 osób. Dotychczas Ksenia współpracowała m.in. z Visit Finland, Visit Cyprus i Visit Dubaj, uczestnicząc w study press.  Była też zapraszana i relacjonowała Festiwal Filmowy w Lapland, Festiwal Eurowizja‘2019 i Festiwal Muzyczny w Tel Avivie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna