Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


PROT partnerem merytorycznym konferencji Made For Restaurant

sopot 1920x1080 cover partnerzy 4

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna została partnerem merytorycznym konferencji Made For Restaurant, która odbędzie się w dniu 21 czerwca 2022 w hotelu Radisson Blu Hotel Sopot. Konferencja co roku skupia ekspertów, blogerów kulinarnych i specjalistów z branży gastronomicznej. Jest adresowana do restauratorów, którym daje sporą porcję wiedzy i garść nowych trendów.

W tym roku podczas konferencji odbędą się warsztaty dedykowane branży gastronomicznej oraz panel turystyczny: „Pożądany, a utracony gość, czyli: TURYSTA w restauracji. Jak po pandemii sprawnie współpracować z branżą turystyczną i zarabiać?”. W dyskusji weźmie udział m.in Marta Chełkowska, Prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Konferencja Made For Restaurant wspierana jest również medialnie przez projekt Pomorskie Prestige, który ma na celu promocję jakościowych usług przemysłu czasu wolnego w regionie pomorskim, w tym kulinariów. Partnerami projektu są 32 restauracje z regionu pomorskiego, które skupiają się na wykorzystywaniu lokalnych produktów i współpracy z lokalnymi dostawcami. W roku 2022 oprócz restauracji premium do projektu dołączyły wyselekcjonowane miejsca foodies – nowoczesne koncepty skierowane do pasjonatów jedzenia.

Więcej o konferencji na: https://pomorskie-prestige.eu/food-stories-pomorskie-restauracje/wydarzenia/konferencja-made-for-restaurant-edycja-new-generation-21-czerwca-sopot/

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna