Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Pomorskie na targach Bike Show w Kopenhadze

główne

Miniony weekend był dla nas niezwykle intensywny. Wzięliśmy udział w targach Bike Show w Kopenhadze, gdzie prezentowaliśmy potencjał turystyki rowerowej w Pomorskim. Oferta naszego regionu w zakresie tras rowerowych jest bogata: spełni oczekiwania zarówno tych bardziej, jak i mniej wprawionych rowerzystów.

Wspólne stoisko Polskiej Organizacji Turystycznej z oddziałem w Sztokholmie, Zachodniopomorską Organizacją Turystyczną oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu (oddział w Kopenhadze) cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Szczególnie atrakcyjna była dla gości trasa EuroVelo10, której odcinek z Gdańska właśnie do stolicy Danii, od kilku lat intensywnie promujemy w ramach projektu Biking South Baltic.

W dwudniowych targach Copenhagen Bike Show 2022 zaprezentowało się ponad 100 wystawców – w tym polskie firmy produkujące rowery i wyposażenie rowerowe: Locabikes, Rondo, Husabikes oraz Triglav. Wydarzenie przyciągnęło ok. 10 000 odwiedzających, czyli 2 razy więcej niż podczas ostatniej edycji w 2019 roku.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna