Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Podsumowanie wizyty dziennikarzy i tour operatorów z Ukrainy w ramach promocji nowych połączeń lotniczych

podsumowanie wizyty dziennikarzy i tour operatorow z ukrainy w ramach promocji nowych polaczen lotniczych thumb

Wizyta dziennikarzy i tour operatorów z Ukrainy, która odbyła się w dniach 23-26.07.2016 miała na celu promocję nowych połączeń lotniczych: Gdańsk – Iwano-Frankiwsk oraz Warszawa – Winnica, które wprowadza do swojej oferty Ukraine International Airlines. Wizyty skupiona była wokół study touru i workshopu branżowego.

Study tour przygotowany dla przedstawicieli ukraińskich tour operatorów i dziennikarzy z Winnicy i Iwano-Franowska zawierał przede wszystkim bogaty wachlarz możliwości i propozycji spędzenia czasu wolnego jakie oferuje region pomorski. W programie wizyty studyjnej znalazły się rozpoznawalne atrakcje trójmiejskiej aglomeracji i  regionu m.in.: Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Zamkowe w Malborku, Centrum Promocji i Edukacji Regionu w Szymbarku, Stary Browar w Kościerzynie czy Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria w Pruszczu Gdańskim. Nie zabrakło również prezentacji bazy noclegowej w Hotelu Ibis Gdańsk oraz położonym w pięknych Kaszubskich lasach- Kozim Grodzie.

Natomiast workshop branżowy dał możliwość bezpośredniej prezentacji oferty wyselekcjonowanej grupie biur podróży z Kijowa i Lwowa. W spotkaniu w hotelu Scandic wzięło udział 13 pomorskich przedstawicieli reprezentujących biura podróży, hotele i atrakcje turystyczne. O intensywności rozmów i dużym zainteresowaniu spotkaniem świadczył z pewnością fakt wykorzystania każdej przeznaczonej na rozmowy minuty. Uczestnikami po stronie ukraińskiej byli: KiyAvia – Winnica i Iwano-Frankowsk, UKRVININTOUR, UKRVISA, Tour Agency,  Apelsyn oraz Universal Agency natomiast pomorską  branże reprezentowali m.in. Hotele sieci Accor, Golden Tulip Gdańsk Residence, Radisson Blu, Hotel Hanza, Hotel Faros, Hotel Tristan ,B.P. Aleksandra, B.P. Holidays oraz pomorscy przewodnicy.

Liczymy, iż intensywny czas spędzony przez przedstawicieli ukraińskich biur podróży i dziennikarzy w naszym regionie, wrażenia wyniesione z wizyty studyjnej oraz nowe połączenia lotnicze na trasach Gdańsk – Iwano-Frankiwsk oraz Gdańsk- Warszawa – Winnica, oferowane przez Ukraine International Airlines to początek długofalowej turystycznej polsko-ukraińskiej współpracy.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna