Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Pieszo od Gdyni po Słupsk – Zróbmy Bałtyk na piechotę część 2

podrozujaca rodzina

 

Piesza wędrówka Magdaleny Bodnari wzdłuż wybrzeża to druga w tym roku, realizowana wspólnie z PROT, wizyta studyjna polskiej blogerki publikującej na  www.podrozujacarodzina.pl.

Z początkiem marca trzyosobowa rodzina pokonała pieszo Mierzeję Wiślaną, a 29 marca ponownie ruszyła w podróż po pomorskim wybrzeżu. Druga wizyta rozpoczęła się w Gdyni a zakończy się 20 kwietnia w Słupsku. Cała wizyta potrwa 29 dni i także realizowana będzie jako spacer.

Celem wizyty jest pokazania pomorskiego wybrzeża jako atrakcyjnego dla rodzin nie tylko podczas szkolnych wakacji. Goście odwiedzą rodzinne atrakcje cichych i spokojnych zakątków regionu, krok po kroku odwiedzając mniejsze i większe nadmorskie miejscowości.

Podróżująca rodzina, codziennie relacjonując swoją podróż na Facebooku i Instagramie, odwiedzi m.in  Dębki, Białogórę, Kopalino, Sasino czy Nowęcin. Przez Rowy i Ustkę dotrze do Słupska, gdzie zakończy swoją wizytę w Pomorskim. Każdego dnia informacje o podróży w Pomorskie dotrą do prawie 4500 fanów. Miesięcznie blog notuje 30 000 odwiedzin.

Efektem obu wizyt będzie szereg relacji zamieszczonych na blogu www.podrozujacarodzina.pl oraz inspirujący do wypoczynku z dala od miasta przewodnik po pomorskim wybrzeżu. Efekty pierwszej wizyty studyjnej znajdują się na www.prot.gda.pl/wspolpraca-z-mediami/efekty-wizyt-studyjnych

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna