Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


On the road- włoska wizyta studyjna

plaza strona

 

Na własną rękę i własnym szlakiem. Takie podróże coraz częściej planują włoscy turyści. Chcąc pokazać piękno i atrakcyjność polskiego wybrzeża Bałtyku wraz z Zachodniopomorską Organizacją Turystyczną organizujemy wizytę studyjną wzdłuż morskiej granicy Polski. Piękno nadmorskich krajobrazów, uroki małych miejscowości oraz największe atrakcje miast odkrywać będzie Emanuela De Santis, dziennikarka największego włoskiego miesięcznika podróżniczego „Bell Europa”.

Tematem przewodnim jest samodzielne podróżowanie więc Wizyta studyjna organizowana jest w formule „on the road”, która pozwoli przygotować materiał pokazujący trasę z punktu widzenia kierowcy.

Podróż wzdłuż wybrzeża rozpocznie się 13 września. W dniach od 15 do 18 września dziennikarka odwiedzi Ustkę, Swołowo, Łebę i Słowiński Park Narodowy oraz Półwysep Helski. Następnie pozna atrakcje Gdyni, urok Sopotu i zakończy swoją podróż w Gdańsku.

Publikacja w miesięczniku „Bell Europa” wpisuje się w konsekwentną strategię PROT promocji Pomorskiego na rynku włoskim. Artykuł pozwoli dotrzeć z ofertą regionu do ponad 90 000 czytelników a ekwiwalent medialny jednej strony wynosi 25 000 euro.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna