Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Kulinarna podróż szlakiem dworków i pałaców

ciekocinko 670

W sobotę 30 września dziennikarze magazynu Slow Life Food & Garden odwiedzą województwo pomorskie. Efektem wizyty będzie czterostronicowy artykuł, który ma na celu zachęcić czytelników odkrycia tej części województwa, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Tak przygotowany materiał wpisuje się w strategię PROT wydłużania sezonu turystycznego.

Tematem wiodącym wizyty są pałacyki i zamki północnej części regionu. Dziennikarze odwiedzą Pałac Poraj w gminie Wicko, Pałac Ciekocinko w Choczewie, Zamek Jan III Sobieski w Rzucewie oraz gdyński pałacyk, w którym obecnie znajduje się Hotel Quadrille. Wizyta ma na celu przedstawienie odwiedzanych obiektów i ich otoczenia przez pryzmat znakomitej kuchni regionalnej, wyjątkowej architektury i historii oraz najwyższej jakości świadczonych usług. W planie wizyty zostały uwzględnione także największe atrakcje takie jak Słowiński Park Narodowy, Łeba, Puck oraz Gdynia.

Artykuł zostanie opublikowany w dwumiesięczniku Slow Life Food & Garden z końcem października. Nakład magazynu wynosi 30 000 egzemplarzy, a zasięg szacowany jest na 60 000 czytelników.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna