Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Kraków z dostępem do bałtyckiej plaży

   Z niecodziennym ładunkiem na pokładzie, samoloty linii lotniczych Eurolot wylądowały w ubiegłym tygodniu na krakowskim lotnisku. Polski przewoźnik dostarczył do stolicy Małopolski kilka ton nadbałtyckiego „złota”. Czysty, nadmorski piasek wypełnił w środę (30.05) piaskownice w Parku Jordana w Krakowie. W jednej z piaskownic ukryte zostały bursztyny i muszelki dostarczone przez Pomorską Regionalną Organizacje Turystyczną. Skarbów szukać będą dzieci z jednego z krakowskich przedszkoli. Pomogą im łopatki i wiaderka od eurolot.com. Ponad tysiąc takich zestawów zostanie rozdanych w Dzień Dziecka (i kolejne dni) najmłodszym na terenie całego Krakowa oraz przy balonowej platformie widokowej naprzeciwko Skałki. Warto więc bacznie rozglądać się za hostessą linii lotniczych.

   Rozwijając siatkę połączeń krajowych, polski przewoźnik połączył piaszczyste wybrzeże Polski z Krakowem i Warszawą. Eurolot kusi przy tym atrakcyjną ceną biletów. Dodatkowo dzieci do drugiego roku życia latają bezpłatnie, a młodzież do lat 18 za połowę ceny.

   Z Krakowa dolecimy do położonego niedaleko Świnoujścia niemieckiego Heringsdorfu(od połowy czerwca), Gdańska oraz Szczecina, który stanowi dobry punkt wypadowy do miejscowości wypoczynkowych zlokalizowanych w zachodniej części wybrzeża.

   Nietypowe działania to element akcji mającej zachęcić krakowian i mieszkańców Małopolski do odwiedzenia północy Polski oraz wyboru samolotu jako komfortowego i szybkiego środka transportu, zwłaszcza pod kątem wakacyjnego wypoczynku.

   Pomysłodawcą i realizatorem niestandardowej akcji jest Agencja Promocji Miast i Regionów. W realizację projektu zaangażowało się także miasto Świnoujście oraz Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

   Polecamy film z akcji dostępny pod linkiem: http://youtu.be/n-XzpXpSYIs

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna