Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Konkurs wydawniczy i konkurs na działania promocyjne dla członków PROT- edycja 2023

baner strona konkurs PROT 2023

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłasza kolejną edycję konkursów dla członków PROT: na wsparcie wydawnictw promocyjnych i na wsparcie działań promocyjnych. Łączna pula wsparcia w obu konkursach wynosi 55 tysięcy złotych. Wzorem ubiegłych lat konkursy mają wspierać inicjatywy podejmowane lokalnie przez organizacje i instytucje zrzeszone w PROT, działające na rzecz promocji i rozwoju turystyki w regionie pomorskim.

Konkurs wydawniczy przeprowadzany jest w celu wsparcia nowych tytułów dedykowanych ofercie tematycznej/produktowej dostępnej na obszarze województwa pomorskiego.

Konkurs na wsparcie działań promocyjnych przeprowadzany jest w zakresie dofinansowania inicjatyw promocyjnych, realizowanych przez członków PROT w mediach (Internet/TV/radio/prasa). Pozyskane środki mają przyczynić się do zwiększenia zasięgów akcji marketingowych jakie podejmują poszczególni partnerzy. Regulamin konkursu zakłada, że działanie ma być realizowane w partnerstwie z innymi instytucjami przy wykorzystaniu dostępnych na rynku narzędzi oraz własnych kanałów informacyjnych, działania te wymagają zapewnienia częściowego wkładu własnego.

Wnioski w obu konkursach składać można do 11 kwietnia 2023 r.  za pośrednictwem formularzy dostępnych na dedykowanych stronach internetowych, tam też znajdują się szczegółowe regulaminy udziału:

Konkurs wydawniczy: https://konkurswydawniczy.prot.gda.pl/

Konkurs na wsparcie działań promocyjnych: https://promocja.prot.gda.pl/

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna