Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Kampania promocyjna Pomorskiego na weekend majowy we współpracy z influencerami

IMG 1455

Majówka w tym roku to minimum aż 5 wolnych dni, więc jest co planować. Dlatego Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna w ramach projektu Pomorskie Prestige zaprosiła do współpracy 5 influencerów, aby mogli się oni przekonać, ze majówkowy city break w Pomorskim to zdecydowanie dobry pomysł.

Klimatyczne Trójmiasto, wiele punktów gastronomicznych, bliskość morza i zielonych terenów – to wszystko sprawia, że Pomorskie jest idealnym miejscem zarówno na spędzenie romantycznego czasu tylko we dwoje, ale również na energetyczny wypad z całą rodziną. Aby majówkowe zaproszenie dotarło jak najszerzej w dniach 17-19 kwietnia 2023 region pomorskim odwiedziło pięciu influencerów w tym: kulinarni, lifestylowi oraz podróżniczy @piękniejestzyc, @marzena.kingdom, @tochabrocha @shinysyl, @travelstorypl, którzy zaprezentują swoim followersom co na nich czeka najlepszego.

W ramach współpracy zaproszeni influencerzy odwiedzą pięciu partnerów Pomorskie Prestige, w tym restaurację L’Entre Villes, Rezydent Sopot MGallery Hotel Collection, Hotel Haffner z Cafe Xander, FIVE SENSES float spa oraz Pałac Łebunia na bazie czego przygotują 25 relelsów oraz 26 stories, które opublikowane zostaną na ich kontach instagramowych w terminie od 17 do 30 kwietnia 2023.

Wizyta realizowana jest w ramach kampanii: Modnie i Wygodnie na Wiosnę w Pomorskim” i ma na celu promocję oferty regionu pomorskiego na długi weekend majowy.

Chcesz być na bieżąco śledź profil Pomorskie Prestige na instagramie, gdzie znajdziesz wszystkie materiały z kampanii.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna