Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


ITB Berlin 2013

itb berlin 2013 thumb

W dniach 6 – 10 marca odbyły się wiodące i najbardziej prestiżowe targi turystyczne na świecie – ITB Berlin. Liczby mówią same za siebie – blisko 11 000 wystawców ze 180 państw oraz 170 000 odwiedzających. Tegoroczna impreza po raz kolejny stała się okazją do zaprezentowania polskich produktów turystycznych, w tym także niosła możliwość zapoznania się z ofertą turystyczną województwa pomorskiego. Na naszym stoisku osobiście anonsowało swoją ofertę Miasto Gdańsk, Malbork, a także Muzeum Zamkowe w  Malborku. Są one aspektami zwiększającymi w największym stopniu atrakcyjność regionu.
Goście na naszym stoisku najczęściej przejawiali zainteresowanie ofertami turystyki wypoczynkowej, w głównej mierze w pasie nadmorskim, aktywnej – zwłaszcza związanej z wodą oraz turystyki kulturowej – tutaj największą uwagę odwiedzających przyciągał Zamek w Malborku. Zapytania dotyczyły także możliwości spędzania czasu wolnego w Trójmieście.
Zważając na zainteresowanie odwiedzających nie tylko ofertą wypoczynkową cieszy fakt, iż województwo pomorskie staje się atrakcyjne turystycznie przez cały rok.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna