Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Inicjatywy Turystyczne w Unii Europejskiej – zaproszenie na online webinar

EU webinar 20.04

PROT, pełniący rolę Koordynatora Obszaru tematycznego  Turystyka w Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego, ma przyjemność zaprosić na webinar ZOOM na temat inicjatyw turystycznych podejmowanych w Unii Europejskiej. Już 20 kwietnia w godzinach 11.00-12.30 organizujemy sesję informacyjną z ekspertami Komisji Europejskiej, którzy przybliżą dwie ważne inicjatywy:

Ścieżka przejścia dla turystyki na rzecz bardziej odpornego, innowacyjnego i zrównoważonego ekosystemu (Transition Pathway for Tourism)  > pierwsza z serii ścieżek przejścia dla ekosystemów przemysłowych UE – przedstawi ją Kirsti Ala-Mutka, ekspert KE ds. polityki, DG GROW (turystyka, tekstylia)

Unijna tablica wskaźników w obszarze turystyki > narzędzie wiedzy online, którego celem jest monitorowanie transformacji ekologicznej i cyfrowej oraz danych społeczno-ekonomicznych dla ekosystemu turystycznego w celu zwiększenia odporności i zrównoważenia turystyki – przedstawi ją Ricardo Barranco, ekspert Komisji Europejskiej pracujący we Wspólnym Centrum Badawczym KE (JRC).

Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tych narzędziach i dokumentach, przetestować je i zobaczyć, jak można je skutecznie wykorzystać w codziennej pracy. Przedstawimy też najnowsze informacje o międzynarodowych wydarzeniach Obszaru Tematycznego Turystyka, takich jak Forum Turystyki Morza Bałtyckiego 2023 i inne.

Będzie to także okazja do nawiązania kontaktów z innymi interesariuszami turystyki w regionie Morza Bałtyckiego oraz znalezienia nowych partnerów do dalszej współpracy międzynarodowej. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz projekt związany z turystyką, MŚP, władze lokalne lub regionalne czy  środowisko akademickie, jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy, serdecznie zapraszamy do dołączenia.

Zarejestruj się >> tutaj!

 SPOTKANIE W JĘZ. ANGIELSKIM

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna