Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Elle – belgijska podróż studyjna

elle

Magazyn Elle jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wydawniczych na europejskim rynku.

Dzięki współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli i wielu wysiłkom do odwiedzenia Gdańska udało zaprosić się dziennikarzy miesięcznika Elle.

W dniach 14-16 czerwca region pomorski odwiedzi dwoje belgijskich dziennikarzy. Redaktorka Tine Zwaenepoel zainteresowana jest tematyką miejską i podróżniczą oraz lokalną kuchnią. Wizyta w Gdańsku będzie jej pierwszą wizytą w Polsce.

Podczas swojej wizyty odwiedzą Gdańsk, Sopot i Gdynię oraz Półwysep Helski. W programie znalazły się największe atrakcje turystyczne Trójmiasta, w tym sopockie molo, Główne Miasto w Gdańsku, centrum kultury 100cznia i gdyński Skwer Kościuszki. Piękno Zatoki Gdańskiej goście podziwiać będą podczas podróży tramwajem wodnym do Helu.

Efektem wizyty studyjnej będzie materiał opublikowany na łamach belgijskiego Elle. Magazyn wydawany jest w nakładzie 35 000 egzemplarzy, a strona internetowa www.elle.be miesięcznie notuje 2 950 000 odwiedzających. Cena zakupu jednej strony w magazynie wynosi 44 000 złotych.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna