Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • czary gary 1200x450
    Czary-Gary. Pomorski Podcast Kulinarny


Ekipa video z Hiszpanii w Pomorskim

Ekipa produkcyjna z Hiszpanii w podróży promocyjnej po regonie pomorskim

Maj obfituje w liczne wizyty studyjne i promocyjne. Poza touroperatorami, blogerami i dziennikarzami gościmy ekipy produkcyjne, które zbierają materiały do produkcji video.

Od 12 do 15 maja gościmy ekipę produkcyjną z Hiszpanii Tom Com Video. Dziennikarz-prezenter Alberto Falcó oraz operator i montażysta Aníbala Trejo Seara i Juana Coma Marco przybyli na zaproszenie ZO POT Madryt, by zrealizować materiał filmowy o Gdańsku.

Założeniem tej podróży jest ukazanie miasta Gdańska jako destynacji o bogatej ofercie kulturalnej, idealnej na krótki city break wiosną lub latem. Dodatkowym celem wizyty w Gdańsku jest nawiązanie do tytułu Miasta Zgody i Solidarności, którym zostało odznaczone w 2019 roku przez Królestwo Hiszpanii. Dziennikarze odwiedzą także Sopot, Półwysep Helski i Zamek w Malborku.

Wizyta została zorganizowana przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Gdańską Organizacją Turystyczną, przy wsparciu Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Tom Com Video to firma współpracująca z najstarszym magazynem podróżniczym w Hiszpanii, Viajar. Kilkuminutowy film, do którego ekipa video robi zdjęcia, zostanie opublikowany i promowany na portalu internetowym Viajar i El Periódico oraz w mediach społecznościowych.


Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna