Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Działania PROT

działania PROT

Kolejna faza działań #PomorskieGotowe #PomorskieAktywne

W pierwszych tygodniach zatrzymania gospodarki turystycznej oraz znacznego ograniczenia przemieszczania się, działania PROT skupiają się m.in. na wsparciu informacyjnym/prawnym branży i członków. To początek walki o przetrwanie i bierzemy w niej udział.

Jesteśmy już w kolejnej fazie działań, która ma na celu odbudowanie zaufania mieszkańców regionu i kraju do podróży. Komunikacja tego tematu na bieżącym etapie „odmrażania gospodarki”, przy braku wielu odgórnych wytycznych, wymaga odpowiednich treści i subtelnego przekazu.  Istotnym jest fakt ograniczenia przemieszczania się, niemniej jednak informujemy o potencjalnej możliwości przyjazdu do regionu pomorskiego.

Stąd przygotowany w ostatnich dniach materiał filmowy prezentujący możliwości spędzenia czasu poza domem, daleko od zatłoczonych miejsc, z niewielką szansą na spotkanie turystów.

Pierwsze, krótkie wideo wraz z odpowiednio przygotowanym komentarzem zostanie umieszczone w kanałach social media PROT w okresie około majówkowym. Następne będą publikowane sukcesywnie, by zachować ciągłość, a zarazem wspomnianą wyżej subtelność komunikacji. Chcemy, żeby odbiorcy tych materiałów dowiedzieli się, że mimo sytuacji Pomorskie jest gotowe na przyjęcie turystów i mogą planować wypoczynek. Wpisujemy się w ten sposób w ogólnopolskie komunikaty #WybierzVoucher i #ZmienTerminNieOdwoluj. 

Plan komunikacji, zakłada również wsparcie komunikacji w mediach społecznościowych artykułami na portalach informacyjnych oraz branżowych.

Następnie zaplanowaliśmy inne działania, spójne z kolejnym etapem uwalniania gospodarki. Ich ostateczny charakter będzie możliwy do potwierdzenia po ogłoszeniu zniesienia obostrzeń.

#PomorskieGotowe  #PomorskieAktywne

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna