Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • konkursy na wsparcie działań promocyjnych i wydawnictw
    Konkursy na wsparcie działań promocyjnych i wydawnictw


Co warto wiedzieć o gościach Euro 2012

   Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze w ostatnich latach wydarzenie, które będzie miało duże znaczenia dla wizerunku Polski i Polaków. Są nimi Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012™ organizowane wspólnie przez Polskę i Ukrainę.

   Różnorodne badania wizerunkowe wykazują, iż polska gościnność jest rozpoznawana w świecie i wyróżniana. Jest ona naszą mocną stroną, niezależnie od piękna miast i uroków przyrody. Wiadomo także, iż jednym z głównych źródeł informacji i motywem wyjazdów turystycznych jest nie tylko internet, ale również rekomendacje i opinie znajomych lub krewnych, którzy już odwiedzili dany kraj. Od poziomu naszej gościnności, wyrażonej w kulturze kontaktów międzyludzkich i jakości obsługi należeć będzie zadowolenie z pobytu w Polsce kibiców i turystów. To oni właśnie będą w swoim otoczeniu kształtować opinię o Polsce.

   Polska Organizacja Turystyczna przygotowała dla zainteresowanych osób krótki informator zawierający dane o krajach, kulturze kulinarnej, przyzwyczajeniach i osiągnięciach reprezentacji piłkarskich państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012™ oraz o turystach z tych krajów, którzy odwiedzą Polskę.

   Zapraszamy do zapoznania się z informatorem.

   http://prot1.home.pl/prot/poradnik.pdf

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna