Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Blogerki ze Szwecji eksplorują Region Pomorski

1

Jesień w Pomorskim nie jest nudna! Mogli się o tym przekonać wszyscy turyści, którzy odwiedzili nasz region w długi listopadowy weekend. Obłożenie hoteli i restauracji gośćmi było na poziomie podobnym do wakacyjnego. Druga połowa miesiąca jest spokojniejsza, ale branża turystyczna w Trójmieście zaciera ręce i liczy na przypływ gości w kolejnych tygodniach. Magnesem jest oczywiście Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku, który jest dużą atrakcją w końcówce roku.

Na jarmark z roku na rok przybywa coraz więcej gości. Są wśród nich mieszkańcy Skandynawii, dla których citybreak w Trójmieście okazją, by zrobić świąteczne zakupy i skorzystać z dobrej oferty kulinarnej i usług SPA. Na pewno będą do tego ich zachęcać dwie szwedzkie blogerki, Malin Nordblom oraz Linda Johansson, które właśnie przyleciały do Gdańska na zaproszenie Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Blogerki będą miały także okazję poczuć magię nadchodzących Świąt, odwiedzając Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku oraz poznać ofertę premium Pomorskie Prestige.

Przez kilka dni będą eksplorować region pomorski i promować na rynku szwedzkim miejsca z kategorii  Culinary & Spa & Lifestyle. Efektem ich wizyty mają być trzy artykuły publikowane na blogach www.foodfolder.se/winefluencer, https://fabfoodieswede.com/ w listopadzie 2022, grudniu 2022 styczniu oraz styczniu 2023. Będą zawierały placemen partnerów projektu, więc Szwedzi otrzymają rekomendacje konkretnych miejsc. Blogerki będą dzielić się wrażeniami na gorąco na  swoich kontach na Instagramie: winefluencer.se, foodfolder, pralinsystrarna

Współpraca z blogerkami z zagranicy jest szczególnie ważna z uwagi na popularność blogosfery, która wciąż rośnie w siłę i jest jednym z najefektywniejszych narzędzi promocyjnych. Blogerzy są liderami opinii, wpływają na trendy i docierają do szerokiego grona odbiorców. 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna