Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • slider prot sklep
    Zapraszamy do naszego sklepu online


Zapraszamy do bezpiecznych spacerów po Trójmieście z aplikacją Tropiciel

tropiciel mockup all

W ostatnich dniach przy współpracy z firmą eDialog Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna uruchomiła w aplikacji Tropiciel trzy multimedialne przewodniki po Gdańsku, Sopocie i Gdyni, które w formie interaktywnych gier zachęcają do poznawania zabytków i ciekawych terenów rekreacyjnych. Produkt ten jest skierowany zarówno do turystów jak i mieszkańców Trójmiasta, którzy aktywnie, w formie dłuższego spaceru poznają historię miasta oraz jego ciekawostki.

Pamiętając o przestrzeganiu wymogów sanitarnych zachęcamy do pobierania aplikacji Tropiciel i eksplorowania jednej z trzech proponowanych tras:

Gdańsk z lotu ptaka

Odkrywaj Sopot

Na piechotę przez historię, Gdynia z morza i marzeń  

Każdy kto ukończy jedną z wybranych tras i potwierdzi to w swoim urządzeniu mobilnym otrzyma trójmiejski przewodnik, który odebrać można w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej.

Dziękujemy naszym partnerom z: Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku, Sopockiej Organizacji Turystycznej, Agencji Rozwoju Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni oraz Poland by Locals za pomoc w opracowaniu scenariusza gier i udostępnienie materiałów multimedialnych.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z:

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna