Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • krytyka kulinarna slider 1
    Przewodnik Krytyki Kulinarnej po Pomorskim już dostępny


Ruszyła II edycja konkursu dla branży turystycznej „Sopockie Perły”. Do wygrania 5.000 zł na działania promocyjne!

sopockie perły

Rok 2020 jest wyjątkowo trudny dla wszystkich, szczególnie dla branży turystycznej. Sopocka Organizacja Turystyczna oraz Miasto Sopot nie zwalniają tempa i również w tym roku wspierają lokalnych przedsiębiorców organizując drugą edycję konkursu dla branży turystycznej pt. „Sopockie Perły”. Do wygrania aż 5 000 zł!

„SOPOCKIE PERŁY” to konkurs skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność w Sopocie, w szeroko rozumianej branży turystycznej. Główny cel to wyróżnienie i nagrodzenie firm, które podejmują najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy, wpływając tym samym na kształtowanie pozytywnego wizerunku miasta w oczach turystów. Aplikacje można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii konkursowych. Udział w konkursie to szansa na wygranie 5 000 zł. na realizację wybranego działania promocyjnego zwycięzcy.

Liczymy, że nagroda w postaci budżetu reklamowego dla laureatów choć częściowo pomoże w trudnej sytuacji, w której aktualnie znalazła się branża turystyczna. Chcemy wyróżnić i nagrodzić codzienną, ciężką pracę przedsiębiorców z branży, których interesy bardzo ucierpiały w wyniku pandemii – mówi prezes SOT Anna Golec Mastroianni. Jesteśmy dumni, że pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Wskazuje to na zaangażowanie branży, która buduje markę Miasta Sopotu. Sukces pierwszej edycji napawa nas optymizmem na jeszcze większą liczbę zgłoszeń w drugiej edycji konkursu. Mamy nadzieję, że konkurs „Sopockie Perły” na stałe wpisze się w turystyczne życie miasta – dodaje prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą: Prezydent Miasta Sopotu, Przewodniczący Komisji Turystyki i Uzdrowiska Rady Miasta Sopotu, Prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej, Wiceprezes Sopockiej Organizacji Turystycznej oraz eksperci tematyczni w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłoni 5 zwycięzców, po jedynym w każdej kategorii:

Pro eko – za działania nastawione na ochronę środowiska

Wydarzenie – za najlepsze sopockie wydarzenie sezonu

Kulinaria – za najciekawszą, najbardziej regionalną ofertę kulinarną

Debiut – za sukces działalności rozpoczętej w Sopocie w 2020 r.

Pobyt – za najciekawszą, najbardziej jakościową i kompleksową ofertę noclegową w Sopocie

Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 30 października 2020 r.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: https://visit.sopot.pl/konkurs-sopockie-perly-2020/

Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na 3 grudnia br.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna