Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • krytyka kulinarna slider 1
    Przewodnik Krytyki Kulinarnej po Pomorskim już dostępny


Zagłosuj na pomorskie atrakcje dla dzieci!

ranking 2020 najlepsze atrakcje dla dzieci w Polsce

Zagłosuj na pomorskie atrakcje dla dzieci!

Najpopularniejszy portal o podróżach z dziećmi – www.dzieckowpodrozy.pl po raz kolejny opublikował ranking  najlepszych rodzinnych atrakcji.  W tym roku nominowanych zostało 60 ciekawych miejsc z całej Polski i aż 5 miejsc z województwa pomorskiego. Wśród wyróżnionych znalazły się: Hevalianum w Gdańsku, Ośrodek Kultury Morskiej w Gdańsku, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, rodzinna trasa zwiedzania Zamku w Malborku oraz park rozrywki Łeba Park. O tym, w jakiej kolejności znajdą się w rankingu decydują w głosowaniu internauci.

 Wśród nominowanych atrakcji nie brakuje miejsc dobrze znanych czy wyróżnionych wcześniej Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej, są jednak również takie, które dopiero zdobywają uznanie i miejsce na turystycznej mapie Polski. Na stronach Rankingu znajdziemy nie tylko listę nominowanych, ale także interaktywną mapę, która pomoże w zaplanowaniu rodzinnych wycieczek.

10 atrakcji z największą ilością głosów zostanie nagrodzonych Certyfikatem „Najlepsza rodzinna atrakcja 2020”, a zwycięzca Rankingu może liczyć na efektywną kampanię promocyjną na stronach serwisu dzieckowpodrozy.pl. Jednak to nie wszystko! Na głosujących również czekają nagrody. Do zdobycia aż 10 rodzinnych wejściówek do parku rozrywki ENEGRYLANDIA, który jako bezapelacyjnie najlepsza atrakcja rodzinna w Polsce, po dwukrotnym zwycięstwie w Rankingu Dzieckowpodrozy.pl otrzymał w tym roku „Złoty Certyfikat” i tym samym nie bierze już udziału w głosowaniu. 

  • Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego trzykrotnego zwycięstwa w Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci. Osiągnęliśmy ten sukces dzięki tysiącom głosów naszych odwiedzających i chcemy się dla nich rozwijać. – powiedział KRIS Kojder, Dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii.W przyszłym roku park powiększy się o kolejne atrakcje, w tym nowy, spektakularny rollercoaster.
  • Wiemy, że ranking cieszy się dużą popularnością i w połączeniu z naszymi artykułami pomaga rodzinom zaplanować zarówno krótkie wycieczki jak i dłuższe wakacje. – mówi Wojciech Kreft, z Dzieckowpodrozy.pl. Co roku wśród nominacji pojawiają się nowe atrakcje. Życzymy wszystkim konkurującym powodzenia, a głosującym odkrycia miejsc wartych odwiedzenia!


Aby zagłosować na ulubione atrakcje, należy wejść na dzieckowpodrozy.pl/ranking i kliknąć „Lubię to” pod wybraną przez nas atrakcją. Są one uszeregowane alfabetycznie! Przy okazji jest również możliwość przeczytania poświęconych im artykułów. Ogłoszenie wyników odbędzie się na początku lutego 2020.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna