Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


ZAGRODA INICJATYW TWÓRCZYCH SWOŁOWO – POMORSKIM CUDEM POLSKI 2023

Untitled 3.115.1 1

Czytelnicy National Geographic Traveler i serwisu www.national-geographic.pl wybrali nowe Cuda Polski 2023, po jednym z każdego województwa spośród 48 propozycji z całego kraju. Wygrało 16 miejsc znanych, ale i tych nieoczywistych, z dala od utartego szlaku, które mogą zaskoczyć niejednego wytrawnego podróżnika.

Z pomorskich propozycji zwycięzcą ogłoszono Zagrodę Inicjatyw Twórczych Swołowo, której idea powstania narodziła się z marzeń o miejscu, gdzie można by ukazać wyjątkowość Swołowa oraz bogactwo kultury pomorskiej. W Zagrodzie organizowane są imprezy kulturalne, plenery, koncerty oraz zajęcia edukacyjne.

Nowe Cuda Polski 2023 to miejsca, które mogą stać się inspiracją dla odkrywczej podróży przez Polskę, zarówno podczas długich wypraw, jak i weekendowych wypadów za miasto.

Plebiscyt został przygotowany przez redakcję magazynu National Geographic Traveler oraz serwisu National-Geographic.pl we współpracy z 16 regionami Polski i cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż w niektórych regionach, walka toczyła się do ostatnich minut głosowania.

W plebiscycie oddano łącznie 123 259 głosów.

Więcej o nowych Cudach Polski przeczytasz w wydaniach National Geographic Traveler i na www.national-geographic.pl.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna