Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • na spacer prot slider
    Akcja „Chodźmy na spacer” - zimowa kampania PROT


Współpraca wydawnicza – pomorska oferta w mediach drukowanych

Współpraca wydawnicza

Z początkiem 2018 roku Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna nawiązała współpracę z gdańskim wydawnictwem City Media Group. Wydawnictwo w Trójmieście oraz okolicach wydaje dwa Magazyn „Together- Rodzinna Strona Trójmiasta” i „Madmoiselle-magazyn kobiet”. Łączny nakład obu miesięczników wynosi 11 000 egzemplarzy.

Magazyny dystrybuowane są w miejscach chętnie odwiedzanych przez rodziny z dziećmi, restauracjach, hotelach oraz miejscach kultury. Od stycznia 2018 magazyny będą również dostępne w Bramie Wyżynnej. Kolportowane są na terenie Trójmiasta, Słupska, Rumi, Redy, Wejherowa oraz Jastrzębiej Góry, Kartuz i Starogardu. Szacowana ilość czytelników sięga 30 000 osób.

W ramach współpracy z PROT co miesiąc publikowany będzie jeden artykuł dotyczący województwa pomorskiego. W lutowym wydaniu „Magazynu Together” opublikowany został pierwszy, inaugurujący materiał dotyczący Malborka i jego atrakcji w ramach działu „Rodzinny spacer”.

W bieżącym roku kontynuowana jest także współpraca z platformą lotniskową anywhere.com, wydającą magazyn „Life&travel”. Wydawnictwo dostępne jest w terminalach lotniczych i dociera do polskich i zagranicznych gości.

Materiały publikowane we współpracy z PROT nie mają formy artykułu sponsorowanego, opierają się na rzetelnych informacjach i przygotowywane są na podstawie materiałów z zasobów własnych. Bieżące wydania obejrzeć można na stronach www.togethermagazyn.pl oraz www.anywhere.pl .

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna