Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • na spacer prot slider
    Akcja „Chodźmy na spacer” - zimowa kampania PROT


Włoskie media turystyczne z wizytą w Pomorskim

bulwar nadmorski

 

Zainteresowanie Pomorskim ze strony włoskich mediów wzrasta z roku na rok. W związku z dobrą passą Pomorskiego do odwiedzenia regionu zaproszono dwóch włoskich dziennikarzy turystycznych, Pietro Tarallo oraz Massimo Bisceglie.

W czasie swojego pobytu, w dniach 10-13 września dziennikarze zapoznają się z atrakcjami Trójmiasta odkrywając historyczne Główne Miasto w Gdańsku, odwiedzając Europejskie Centrum Solidarności oraz Muzeum Bursztynu. Podczas spaceru po Sopocie goście odwiedzą molo oraz przespacerują się ul. Bohaterów Monte Cassino, a w Gdyni odwiedzą Skwer Kościuszki oraz Szlak Architektury Modernistycznej. Program wizyty nierozerwalnie wiązany jest także z kulinariami, których poznawanie jest tradycyjnym elementem podróży włoskich turystów.
W programie podróży nie zabraknie także wizyty Faktorii w Pruszczu Gdańskim oraz oraz odwiedzin Muzeum Zamkowego w Malborku.

Dziennikarze współpracują z włoskimi portalami i wydawnictwami turystycznymi, m.in. www.mentelocale.it,  www.latitudeslife.com   oraz www.terreincognitemagazine.it . Szacowany zasięg odbiorców miesięcznie wynosi 1500 000 użytkowników.

Wizyta studyjna dziennikarza realizowana jest we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna