Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • pascal brodnicki
    Zobacz film o pomorskiej gęsinie!


Stowarzyszenie Dziennikarzy Turystycznych ze Słowenii odwiedza Pomorskie

Stowarzyszenie Dziennikarzy Turystycznych ze Słoweni

W związku z wizytą studyjną organizowaną przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Ljubljanie w dniach 17 – 19.06.2019r. gościć będziemy dziennikarzy ze Słowenii, członków Stowarzyszenia Dziennikarzy Turystycznych RSI oraz FIJET SŁOVENIA, które zrzesza około 80 członków, specjalizujących się w tematyce turystycznej.

Goście odwiedzą Gdańsk, Sopot, Gdynię oraz udadzą się z wizytą do Malborka.

W wyniku podróży będzie: Publikacja 2-3 materiałów przez każdego z uczestników wizyty (łącznie z materiałem dla słoweńskiej TV publicznej, który będzie zaprezentowany w najbardziej popularnym programie turystycznym pt. „Na lepše”, który jest emitowany w prime time, w piątki o godz. 21.00 i potem dostępny w archiwum portalu RTV SLO). 

Relacja z pobytu dziennikarzy będzie publikowana (na bieżąco) w mediach społecznościowych (na FB https://www.facebook.com/turisticninovinarji.slovenije.7 i na stronie internetowej w ramach bloga http://turisticni-novinarji.si/) oraz na FB Ambasady. Dodatkowo na stronie internetowej Stowarzyszenia zamieszczane są wszystkie publikacje jego członków (w tym również relacje z wizyt studyjnych).

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna