Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • na spacer prot slider
    Akcja „Chodźmy na spacer” - zimowa kampania PROT


Pomorskie na antenie France 2

telematin

We współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu do odwiedzenia Pomorskiego udało się nam zaprosić przedstawicieli jednego z najbardziej wpływowych francuskich mediów- publicznej telewizji Francuskiej France 2.

Efektem czerwcowej wizyty są dwa materiały, wyemitowane w paśmie śniadaniowym, w czasie największej oglądalności Pozwoliło to dotrzeć z informacją o atrakcjach turystycznych do ponad 1 500 000 widzów śledzących poranny program oraz 10 000 użytkowników odwiedzających stronę internetową programu Telematin.

W dniach 30 lipca i 2 sierpnia w drugim programie telewizji państwowej France 2, w programie Télématin wyemitowano 3 minutowy reportaż o Francuzie mieszkającym w Gdańsku “L’Expat à Gdansk”. Kolejny materiał wyświetlono 6 i 8 sierpnia. Trzyminutowy reportaż nosił nazwę « Gdansk accessible » (Gdańsk dla niepełnosprawnych)

Łączna wartość reklamowa tych reportaży wynosi 158 400 euro. Obydwa reportaże maja bardzo pozytywny wydźwięk. Francuz mieszkający i pracujący w Gdańsku wypowiada się o gościnności Polaków i doskonałych warunkach pracy. Dziennikarz niepełnosprawny – na fotelu inwalidzkim pokazuje, że Trójmiasto jest destynacją dostępną do zwiedzania dla osób z niepełnosprawnością narządu ruchu. Oba reportaże prezentują przepiękne ujęcia Gdańska, Sopotu i Gdyni. W materiale wykorzystane został także wywiad z Prezesem PROT, panią Martą Chełkowską.

Materiały wyemitowane na antenie France 2 oraz pozostałe efekty wizyt studyjnych znajdują się na www.prot.gda.pl/wspolpraca-z-mediami/efekty-wizyt-studyjnych

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna