Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Dzień Turystyki Kulinarnej slider 2 1
    Świętujmy razem Dzień Turystyki Kulinarnej


Seria Filmów “Odkrywamy Pomorskie”

odkrywamy szlaki sredniowiecza

“Odkrywamy Pomorskie” to mini serial, w którym pokazujemy miejsca dobrze znane w naszym regionie ale też te mniej oczywiste a równie interesujące.

Przygotowany na zlecenie PROT czteroodcinkowy zestaw filmów ma zachęcić internautów do planowania wypraw po regionie i poznania miejsc, które mamy nadzieję, odwiedzą w niedalekiej przyszłości.

Już 30 marca zapraszamy na premierę pierwszego odcinka i inspirujący spacer szlakiem pomorskiego gotyku. Na wyprawę po zamkach i kościołach zabierze widzów Katarzyna Czaykowska – przewodniczka i wielka pasjonatka gotyku.

W jej towarzystwie odwiedzimy Malbork, Kwidzyn, oraz Pelplin.

Emisji mini serii towarzyszy kampania promocyjna na portalu trojmiasto.pl, selekcja artykułów na stronie www.pomorskie.travel oraz działania marketingowe w mediach społecznościowych.

W kolejnych odcinakach odwiedzimy m.in. wiosenne Żuławy, spotkamy się z twórczością Witkacego oraz poznamy smaki Kaszub.

Łącznie seria „Odkrywamy Pomorskie” przewiduje 4 odcinki oraz bonus w postaci klipu promocyjnego Trójmiasto. Każdy z odcinków przygotowano z napisami w języku angielskim, co pozwoli na zaprezentowanie go także na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka : Pomorskie Szlaki Średniowiecza

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna