Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • na spacer prot slider
    Akcja „Chodźmy na spacer” - zimowa kampania PROT


Holenderska wizyta w Pomorskim

holenderska wizyta w pomorskim

W współpracy z zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie do odwiedzenia Pomorskiego zaproszono holenderską blogerkę i dziennikarkę Lisanne Kersers. Będzie to jej druga wizyta w Pomorskim.

Wizyta rozpocznie się 1 września i potrwa 7 dni. Podczas swojego pobytu dziennikarka odwiedzi Gdańsk, Sopot, Gdynię, na rowerze zwiedzi Półwysep Helski. Odwiedzi także Łebę i Słowiński Park Narodowy.

Celem wizyty jest prezentacja walorów kulturalnych i naturalnych  regionu. W planie wizyty znalazły się m.in. Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Emigracji, Muzeum II Wojny Światowej i Muzeum Gdańska. Dodatkowo program wzbogacony został o prezentacje walorów przyrodniczych i ofertę turystyki aktywnej. Piękno pomorskiej natury zaprezentowane zostanie podczas rejsu na Hel oraz wizyty w Słowińskim Parku Narodowym.

Lisanne Kersters jest autorką materiałów publikowanych na platformie  www.aroundtheglobe.nl, która jest jedną z najchętniej czytanych podróżniczych stron internetowych w Holandii. Miesięcznie blog notuje 180 000 czytelników.

Efektem podróży studyjnej będą cztery artykuły poświęcone turystyce aktywnej i walorom przyrodniczym Pomorskiego. Blogerka przygotuje także nowe materiały dotyczące atrakcji Trójmiasta.

 

 

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna