Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Goście z Singapuru z wizytą w Pomorskim

straits times

W ramach wizyty studyjnej, która odbędzie się w dniu 18.07.2019r., w Pomorskim gościć będziemy dziennikarkę Suzanne Sng i touroperatorkę Jacintę Lee z Singapuru. Wizyta, organizowana przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, jest częścią 11 – dniowego programu „Highlights of Poland”.

Polska Organizacja Turystyczna organizuje wizytę studyjną wspólnie z dużym singapurskim touroperatorem, agencją Trafalgar, która współpracuje z wieloma agencjami w całej Azji płd.-wschodniej. Wizyta zaczyna się w Krakowie, a kończy w Warszawie. Podczas wizyty w regionie pomorskim Panie odwiedzą Gdańsk oraz Sopot, poznając historię i najciekawsze zakątki obu miast.

Suzanne Sng jest doświadczoną dziennikarką, obecnie freelancerem, od kilku lat mieszka i publikuje w Paryżu. Na tę wizytę została akredytowana przez wydawcę Strait Times – największej i najstarszej anglojęzycznej gazety singapurskiej, o największych zasięgach w tym rejonie.

Jacinta Lee, dyrektorka marketingu i rozwoju produktów, będzie fotografem dla dziennikarki, ale opracuje także szczegółowy plan na social media, dla Insight Vacation.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna