Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • czary gary 1200x450
    Czary-Gary. Pomorski Podcast Kulinarny


Duński dziennik POLITIKEN pisze o Pomorzu

20211002 173559 kopia

W dniach 02 – 08.10.2021r. region pomorski i zachodniopomorski odwiedzili dziennikarze z Danii, Emil Foget i Simon Læssøe, aby w ramach kampanii rowerowej, promującej EuroVelo10 stworzyć wraz z dziennikiem POLITIKEN (www.politiken.dk) tzw. artykuły promowane, przybliżające Duńczykom Pomorze w kontekście oferty aktywnego wypoczynku w naturze i bogatej oferty kulturalnej w dużych miastach.

Podróż prasowa zorganizowana została przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną.

Goście, poruszając się głównie na rowerach, odwiedzili Gdańsk i Europejskie Centrum Solidarności z industrialnym centrum sztuki na terenie Stoczni, Sopot, Gdynię z Muzeum Emigracji, Półwysep Helski z Muzeum Obrony Wybrzeża, Krokową, Ciekocinko, Łebę i Słowiński Park Narodowy oraz Kluki.

W efekcie tego wydarzenia powstały dwie cenne publikacje, do lektury których zapraszamy na stronę PROT, gdzie dostępne:

https://politiken.dk/annoncoerbetaltindhold/Polish_Tourism_Organisation/art8449128/I-disse-to-polske-byer-vokser-kunsten-ud-af-murbrokkerne

https://politiken.dk/annoncoerbetaltindhold/Polish_Tourism_Organisation/art8477926/Den-polske-kyst-byder-p%C3%A5-naturperler-spaoplevelser-og-en-spirende-gastronomisk-revolution

Dziennik POLITIKEN posiada 497 000 unikalnych odbiorców tygodniowo, wersję drukowaną przegląda 290 000 czytelników dziennie, wersję on-line – 870 000.

Profil czytelnika: wymagający, wykształcony i dysponujący większym budżetem na podróże.      

49% czytelników „Politiken” wybiera wypoczynek w Europie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna