Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Pomorskie pełne relaksu

Turystyka wellness

 

Polska coraz częściej staje się celem podróży medycznych i kuracyjnych . Do Pomorskiego przyjeżdżają pacjenci z całego świata, szukający relaksu i wyciszenia. Turystyka wellness przyciąga coraz większą liczbę gości oferując usługi światowej jakości, wykształconych specjalistów w dziedzinie medycyny, estetyki i spa,  przy konkurencyjnych dla innych regionów cenach.

Oferta ośrodków wellness dostępna jest cały rok i oferuje bardzo szeroki zakres usług, począwszy od masaży na profesjonalnych zabiegach kosmetycznych i kuracyjnych kończąc.

We współpracy z Polską Organizacją Turystyczną oferta regionu pomorskiego zostanie zaprezentowana czworgu skandynawskich bloggerów i dziennikarzy. Do udziału w wizycie studyjnej zaproszona została Hedda Bjeren, współpracująca z Egmont Publishing, wydawnictwem publikującym szereg magazynów lifestylowych, notujących ponad 371 000 czytelników z różnych grup wiekowych. Dzięki wizycie Kristiny Quintano, dziennikarki portalu www. 55pluss.no , informacje o ofercie turystyki medycznej i spa będą miały szansę dotrzeć do norweskich seniorów. W chwili obecnej ¼ mieszkańców Norwegii stanowią seniorzy w wieku 55-70 lat. Portal notuje miesięcznie 21 000 odwiedzających. Dzięki wielu bezpośrednim połączeniom lotniczym z portem lotniczym w Gdańsku co daje duże szanse na zainteresowanie skandynawskich czytelników ofertą pomorskich ośrodków wellness i klinik.

Gośćmi study touru w dniach 6-9 grudnia będą także blogerka Ann Mari Gregsersen, autorka bloga www.alltidreiseklar.no oraz Anette Munkejord prowadząca turystycznego bloga www.travellingmunk.com.

W towarzystwie przedstawiciela POT goście odwiedzą Ustkę, Dolinę Charlotty, Sopot oraz Gdańsk. W wybranych obiektach spa i wellness a także klinikach zapoznają się z ofertą skierowaną do zagranicznych turystów i skorzystają z zabiegów.

Zasięg spodziewanych publikacji promujących ofertę regionu pomorskiego wynosi 600 000 odbiorców.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna