• Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland


Pomorski e-learning w Holandii

Przez roku czasu branża turystyczna z Holandii i z terenu Beneluksu będzie miała możliwość przeszkolić się z zakresu wiedzy o ofercie regionu Pomorskiego, jako atrakcyjnej destynacji turystycznej. Dzięki współpracy pomiędzy PROT a ośrodkami  ZOPOT Amsterdam i ZOPOT Bruksela przygotowano bardzo szczegółowy i co ważne atrakcyjny wizualnie e-learningu, skierowany  do pracowników biur podróży z Holandii. E-learning opublikowany został na portalu Travel 360°, który ma największą bazę adresową obejmującą swoim zasięgiem rynek holenderski jak i belgijski.

Tematyka szkolenia obejmuje zarówno aspekty związane z popularnymi wyjazdami typu City Break i  zawiera cenne informacje o atrakcjach turystycznych, zarówno w Gdańsku, Gdyni i Sopocie jak i regionie. Osobne rozdziały lektury e-lerningu zostały poświęcone organizacji jednodniowych wycieczek do Malborka, Łeby i na Kaszuby.

Nie brakuje też praktycznych informacji: o kulinariach, miejscach polecanych na zakupy czy też ciekawych pomysłach na prezenty z podróży.

Nie bez przyczyny jeden z  rozdziałów internetowego szkolenia poświęcony został połączeniom lotniczym: 15 maja br. linie lotnicze KLM zainaugurowały  bezpośrednie loty  na trasie Amsterdam-Gdańsk-Amsterdam. A już od 29 października ten holenderski potentat lotniczy zwiększy częstotliwość lotów na tej trasie do dwóch rejsów dziennie.

Szkolenie prowadzone przez internet kończy się testem sprawdzającym zdobytą  wiedzę. Niełatwy sprawdzian składa się z 30 pytań a pośród agentów turystycznych, którzy ukończą szkolenie z pozytywnym wynikiem wylosowani zostaną dwaj zwycięzcy,  którzy w nagrodę za poświęcony na wirtualne poznanie Gdańska i Regionu pomorskiego czas, spędzą faktycznie weekend pełen atrakcji w Gdańsku.

E-learningowy folder pobrać można tutaj

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2017
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna