• Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland


Izraelska wizyta

 

„Trójmiasto to wspaniałe miejsce. Trzy dni to za krótko żeby móc pokazać bogactwo atrakcji !” – tak określił Gdańsk, Sopot i Gdynię Gil Hovav, dziennikarz prowadzący turystyczno-kulinarny program „Open Skies”. O walorach Trójmiasta już w listopadzie będą mogli przekonać się widzowie izraelskiej telewizji publicznej.

Izraelscy dziennikarze odwiedzili Trójmiasto na zaproszenie Instytutu Polskiego oraz PROT. Ekipa telewizyjna zakończyła właśnie filmowanie na potrzeby programu „Open Skies” . Materiał prezentować będzie największe atrakcje miast, a na ich liście znalazły się zarówno obiekty o międzynarodowej sławie jak ECS czy molo w Sopocie ale także mniej oczywiste dla izraelskich widzów miejsca z potencjałem jak Galeria Muralu czy Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni. Całość dopełniły pomorskie kulinaria, które odgrywają w programie bardzo ważną rolę.
Celem wizyty studyjnej dziennikarzy i produkcji programu jest promocja współczesnej kuchni i nowoczesnej Polski oraz nowych destynacji turystycznych w związku z uruchomieniem połączeń lotniczych między Gdańskiem, Lublinem i Tel Avivem. Partnerem wizyty dziennikarzy był PLL LOT.

Program „Open Skies” prezentować będzie izraelskim widzom Trójmiasto – miejsce z ogromnym potencjałem, ciekawą ofertą najwyższej jakości ze szczególnym podkreśleniem walorów kulinarnych oraz rozrywkowych. Materiał nakręcony podczas wizyty zrealizowanej w dniach 21-23 sierpnia ma zostać trzykrotnie wyemitowany na antenie Channel 2, jednego z kanałów Kashet TV. Materiał wyemitowany zostanie już w listopadzie 2017, w czasie największej oglądalności. Dwie powtórki programu mają zostać wyemitowane w dwa miesiące po premierze.
Program zostanie również zamieszczony w Internecie, na stronie stacji www.mako.co.il i dostępny będzie przez rok.
Ekwiwalent medialny jednego odcinka programu „Open Skies” wynosi 16 000 $.

 

 

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2017
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna