Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • polskie marki turystyczne
    Polskie Marki Turystyczne


“Zróbmy Bałtyk na piechotę” – blogerska wizyta studyjna

Zróbmy Bałtyk na piechotę


Bałtyckie wybrzeże zimą jest piękne. Nadmorskie miejscowości są co prawda spokojniejsze niż latem ale nadal oferują swoim gościom ciekawe atrakcje. Kto szuka wypoczynku bez zgiełku ten powinien wybrać się z rodziną w Pomorskie.

Wraz z Magdaleną Bodnari, polskie wybrzeże zimą poznają czytelnicy prowadzonego przez nią bloga www.podrozujacarodzina.pl . Turystyczna blogerka i autorka przewodników na przełomie lutego i marca wraz z dwójką dzieci ruszy na Mierzeję Wiślaną, którą przejdą na piechotę!  Do pokonania rodzina będzie miała 50 kilometrów które przejdzie oglądając miejscowe atrakcje oraz spacerując wzdłuż plaży. Podróż rozpocznie się w Krynicy Morskiej a zakończy w Jantarze. Blogerska rodzina w ciągu ośmiu dni odwiedzi Kąty Rybackie, Stegnę i Sztutowo a ostatniego dnia wizyty także Gdańsk i Sopot.

Piesza wędrówka będzie wstępem do kolejnej, realizowanej wspólnie z PROT, wizyty studyjnej. Z końcem marca rodzina ponownie ruszy w podróż po pomorskim wybrzeżu. Druga wizyta rozpocznie się w Gdyni a zakończy w Słupsku. Potrwa 29 dni i także realizowana będzie jako spacer. Każdego dnia goście poznawać będą atrakcje cichych i spokojnych zakątków regionu, odwiedzając te bardziej i mniej znane miejscowości wybrzeża. Podróżująca rodzina,codziennie relacjonując swoją podróż na Facebooku i Instagramie, odwiedzi m.in  Dębki, Białogórę, Kopalino, Sasino czy Nowęcin. Przez Rowy i Ustkę dotrze do Słupska, gdzie zakończy swoją wizytę w Pomorskim. Każdego dnia informacje o podróży w Pomorskie dotrą do prawie 4500 fanów. Miesięcznie blog notuje 30 000 odwiedzin.

Efektem obu wizyt będzie szereg relacji zamieszczonych na blogu www.podrozujacarodzina.pl oraz inspirujący do wypoczynku z dala od miasta przewodnik po pomorskim wybrzeżu.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna