Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • polskie marki turystyczne
    Polskie Marki Turystyczne


Współpraca ze Stena Line

stena line pomorskie

 

Współpraca z tour operatorami to jeden z głównych obszarów działalności Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Zdecydowanie efektywnym działaniem w tym zakresie jest realizacja wizyt studyjnych, które wpływają na tworzenia ciekawych pakietów przyjazdowych dedykowanych turystom z danych rynków. Bardzo ważnym elementem jest też współpraca ze strategicznymi partnerami regionu jakimi są przewoźnicy. W kwietniu 2018 gośćmi PROT zostaną pracownicy Stena Line oraz przedstawiciele duńskich i szwedzkich tour operatorów współpracujących z przewoźnikiem.

W dniach 23-24.04.2018 w Gdańsku odbędzie się wizyta studyjna dedykowana rynkom skandynawskim. W spotkaniu uczestniczyć będzie około 30 przedstawicieli Stena Line oraz współpracujących z firmą szwedzkich i duńskich agentów. Stena Line to jeden z największych operatorów promowych na świecie. Połączenia promowe funkcjonują pomiędzy dziesięcioma krajami, łącząc miedzy innymi Niemcy, Danię, Wielką Brytanię, Szwecję i Polskę. W stosunku do roku 2016 ilość pasażerów na wszystkich liniach operowanych przez Stena Line wzrosła o 9 %.

W Polsce Stena Line jest obecna od dwudziestu lat. Promy przewoźnika łączą Gdynię z Karlskroną i Nynäshamn w południowej Szwecji. Co roku te trasy przemierza ponad pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków: Stena Vision i Stena Spirit.

Znacząca rynkowa pozycja przewoźnika ma duże znaczenie dla regionu pomorskiego w aspekcie turystyki przyjazdowej. Z uwagi na duży potencjał Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała wizytę studyjną, w trakcie gościom zaprezentowane zostaną turystyczne walory Gdańska, Sopotu i Gdyni. W programie znajdują się też najwyższej jakości pomorskie kulinaria oraz szeroki wachlarz usług spa & wellness.

Wierzymy, zorganizowana przez PROT wizyta i zaprezentowane podczas niej atrakcje metropolii wpłyną na stworzenie ciekawych pakietów wyjazdów dla turystów z rynków obsługiwanych przez tour operatorów związanych ze Stena Line.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna