Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • konkursy na wsparcie działań promocyjnych i wydawnictw
    Konkursy na wsparcie działań promocyjnych i wydawnictw


Wizyta skandynawskich dziennikarzy

Szwedzka wizyta 670 1

Slow life jest przeciwieństwem życia w pośpiechu, w pogoni za posadami, pieniędzmi, modami, wrażeniami, gadżetami. Początkowo jako slow food  łączyło się z filozofią nieśpiesznego jedzenia, innego niż fast food jednak szybko rozszerzyło się o elementy stylu życia i  urosło do rangi slow life.

Wielkimi miłośnikami tej idei są Skandynawowie. Reprezentanci mediów slowlifowych ze Szwecji, Norwegii, Dani i i Finlandii, wybrani w ścisłej współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie, mieli możliwość doświadczenia jak szeroką ofertą spokojnego wypoczynku dysponuje Pomorskie. W dniach 7-11 czerwca 2017 ofertę wypoczynku opartą na idei slow life zaprezentowaliśmy dziennikarzom i blogerom.

Do uczestnictwa w wizycie zaproszono dziennikarkę z fińskiego magazynu Eeeva Magazine, który  umożliwi zapoznanie ponad 370 000 czytelników z ofertą agroturystyki i atrakcjami regionu, szwedzkich Alt om resor, który dociera do ponad 260 000 odbiorców oraz lantliv.com, który posiada 150 000 czytelników. Pomorską ofertę wypoczynku sprawdziły także dziennikarki duńskiej gazety Jyllands-Posten, której nakład wynosi 120 000 oraz redaktorki norweskiego wydawnictwa Egmont Publishing, którego zasięg szacowany jest na 370 000 czytelników.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna