Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Voyager Magazine w projekcie „Biking South Baltic”

voyager magazine

Wizyta studyjna francuskich dziennikarzy na Pomorzu, w ramach projektu: „Biking South Baltic”, organizowana przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu, odbędzie się w dniach 28.08 – 01.09.2019r.

Voyager Magazine to portal informacji turystycznych i podróżniczych, który odnotowuje 220 000 pojedynczych wejść miesięcznie. Redaktor naczelny tego magazynu  Pan Dominique Krauskopf wraz z Panią Elisabeth Scotto planuje realizację reportażu na temat Pomorskie ścieżki rowerowe dla portaluwww.voyager-magazine.fr

Główna część programu wizyty skupia się na rowerowej eksploracji regionu w gminie Smołdzino, która stwarza niesamowite warunki do uprawiania rożnych form turystyki kwalifikowanej i stanowi idealną  destynację dla osób preferujących aktywny styl wypoczynku. Bazą wypadową dziennikarzy będzie Gardna Wielka, skąd planowana jest wyprawa przez dziewicze tereny Słowińskiego Parku Narodowego. Poza tym goście odwiedzą Wejherowo, Ustkę, a także Gdańsk, Sopot i Gdynię, gdyż z uwagi na tak ważną dla Polski i Europy rocznicę, wybuchu II wojny światowej, pojawi się również wątek historyczny.

Więcej informacji na temat rowerowego projektu można znaleźć na www.prot.gda.pl  

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna