Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


IX edycja Polsko – Rosyjskiego Forum Turystycznego

ix edycja polsko rosyjskiego forum turystycznego thumb

   Polska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na IX edycję Polsko – Rosyjskiego Forum Turystycznego, które odbędzie się w dniach 2 – 6 listopada 2012 r. Organizatorem przedsięwzięcia, w którym weźmie udział około 70 rosyjskich touroperatorów, są Polska Organizacja Turystyczna i Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Moskwie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego a także Hotel Krasicki**** we współpracy z Grupą Anders.

   W trakcie pobytu grupy, planujemy organizację dwustronnych rozmów handlowych w formie workshopu, który umożliwi polskiej branży turystycznej prezentację swojej oferty, a tym samym nawiązanie nowych kontaktów handlowych z rosyjskimi biurami podróży. Akwizycją touroperatorów ze strony rosyjskiej zajmuje się Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Moskwie.

   Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w workshopie, który odbędzie się w dniu 5 listopada 2012 roku, w godzinach 13.00 – 18.00, w Hotelu Krasicki **** w Lidzbarku Warmińskim Pl. Zamkowy 1/7, Lidzbark Warmiński 11-100, http://www.hotelkrasicki.pl.

   Uroczyste rozpoczęcie Forum odbędzie się na Zamku Biskupów Warmińskich o godz. 10:30.

   Rozpoczęcie workshopu po obiedzie ok. godz. 13:00

   Formuła workshopu przewiduje kilkunastominutowe rozmowy bilateralne przy stolikach. Stroną „aktywną” będą polskie biura podróży natomiast rosyjskie biura dostaną do swojej dyspozycji oznakowane stoliki. Udział w workshopie jest bezpłatny. Przed rozpoczęciem workshopu zapraszamy Państwa na wspólny lunch z naszymi gośćmi z Rosji. Jednocześnie chciałbym Państwa poinformować, że istnieje możliwość udziału w uroczystej kolacji „Reduty Krasickiego” po zakończeniu rozmów oraz wykupienie noclegu w Hotelu Krasicki****.

   Koszt uroczystej kolacji „Reduty Krasickiego” to 180 PLN/1os.

   Koszt noclegu 150 PLN/1os. w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem oraz 260 PLN w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem.

   Szczegółowych Informacji w kwestii potwierdzenia rezerwacji oraz dokonania płatności udzielać będzie Hotel Krasicki**** pani Katarzyna Grabińska, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży, e-mail: katarzyna.grabinska@hotelkrasicki.pl (Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.). Tel./fax.: +48 98 537-17-25

   Dla biur podróży z Warszawy zapewnimy bezpłatny autokar w obie strony w dniach 5 i 6 listopada natomiast dla biur z Krakowa w dniach 4 i 6 listopada.

   Prosimy o zaznaczenie właściwej opcji transportu w karcie zgłoszenia. Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie  arkusza zgłoszeniowego ze strony www.pot.gov.pl i odesłanie drogą elektroniczną (wersja Word) do dnia 10 października 2012 roku. Prosimy również o załączenie logo Państwa firmy w formacie jpg.

   Wszelkich informacji nt. udzielać będzie Pani Marzena Sarzyniak
   tel. /022/ 536-70-47, e-mail: Marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna